Bolu Medeniyet Gönüllüleri birarada…

Birlikteliğinin gücünü kendi medeniyetinin; ilim, kültür, sanat birikimlerinden alma gayesinde olan gençlerin bir araya geldiği Medeniyet Gençliği,  yaptığı faaliyetlerle adını sıkça duyurmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz hafta İstanbul Feshane’de düzenlenen iftar programının ardından Medeniyet Gençliği gönüllüleri ikinci iftar yemeğinde Bolu’da buluştu. Bolu Medeniyet Gençliği’nin, Bolu Baro Evi’nde verilen iftar yemeği Medeniyet Gençliği gönüllülerinin yanı sıra, İzzet Baysal Üniversitesi ile İHH ve çeşitli sivil toplum kuruluşlarından davetlilerin katılımıyla gerçekleşti.

Medeniyet Gençliği Genel Merkezi’nden Merve Bayrakçı ARTIK’ın konuk olduğu iftar  programı, Tabaklar Camii imamı Erhan Arslan’ın Kuran tilavetiyle başladı. Bolu Medeniyet Gençliği’nin düzenldiği iftara yoğun bir katılım vardı. Bolu Medniyet Gençliği Başkanı Hüseyin Aydın, medeniyet değerleri hakkında konuşma yaptı.

Üniversite’den ve çeşitli sivil toplum kuruluşlarından da katılımın olduğu iftar İstanbul’dan sonra gerçekleştirilen ikinci iftar olma özelliği taşıyor.