Kocaeli Temsilciliğimizin düzenlemiş olduğu tanıtım programımızı gerçekleştirdik.

Medeniyet Derneğinin Kocaeli İl Temsilciliği, Darıca Basın İlan Kurumu’nda, Kahvaltı ve Tanıtım programı yaparak kendisini ve amaçlarını paylaştı. Medeniyet Derneğinin Kocaeli İl Temsilciliği’nin düzenlediği programa, Medeniyet Derneği Genel Başkan Ali Öztürk, Genel Sekreter Fatih Ayhan ve Genel Merkez Yöneticileri Harun Yerlikaya ile  Emrah Evren Diga katıldı. Programa katılan seçkin davetliler arasında İlim Yayma Cemiyeti Darıca Şube Başkanı Hasan Yılmaz, AK Parti İl Bşk. Yardımcısı Arif Aküzüm, Ak Parti Darıca İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık ve yönetimi, SP İl İstişare Kurulu Üyesi İbrahim Altay, SP eski ilçe başkanı Recep Kaya, Dilovası Belediye Başkan yardımcısı Muhiyettin Gültekin ve davetliler katıldı. Programa ayrıca Gebze, Çayırova ve Darıca Bölgesinden çeşitli STK’larda görev yapanların yanı sıra siyasetçi, işadamı ve esnaflar katıldı.

Kahvaltı yemeğinin ardından toplantı salonuna geçilen programda Derneğin ve yeni oluşturulan Kocaeli İl Temsilciliğinin tanıtım sinevizyonları sunuldu. Programda Medeniyet Derneği Kocaeli İl Temsilcisi Mahmut ARDIÇ ve Medeniyet Derneği Genel Başkanı Ali Öztürk birer konuşma yaptılar.

Programda Konuşma yapan Medeniyet Derneği Genel Başkanı Ali Öztürk; ”Biz Medeniyetimizin sadece ilmi değil, fikri, siyasi, iktisadi ve sanat yönünü de ele alarak çalışmalarımızı yürütmeliyiz. Medeniyetimizi bir kubbe olarak düşünürsek bunun manevi, siyasi, iktisadi ve Sanat ayakları vardır. Bu konuların hiç birini eksik bırakamayız.” Dedi.